Esnek yapısı ve kullanım kolaylığı ile ihtiyaçlarınıza pratik çözüm

Hızlı Adaptasyon İmkanı
Sağladığı kolay kullanıcı arayüzü sayesinde, öğrenim sürecini minimuma indirerek, uygulamanın işletmeniz içerisinde hızlı bir şekilde kullanıma geçmesini sağlar.
App in App
Netsis 3 Entegre app in app yaklaşımı ile iş uygulamalarınızı büyütüp geliştirerek yeni özelliklerin tek tıkla app ya da widget olarak eklenmesine olanak sağlar. Platform bağımsız geliştirilen bu uygulamalar ile zaman ve mekan bağımsız istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz.
Kullanışlı ve Pratik Arayüz
Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Entegre’nin göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. .
Güvenlik
Sağladığı eşsiz güvenlik servisleri sayesinde; müşteri yönetimini, tedarikçi yönetimini, finansal işlemleri ve kaynak yönetimini içiniz rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Müşteri Yönetim Sistemi
Satış döngüsünde, sipariş-teslimat aşamalarını takip etmenize yardımcı olur.
Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı
Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.
İşletme İçi Malzeme Yönetimi
İşletme içinde; malzemenin işletmeye gelişi, depolanması, işletme dahilindeki hareketleri ve sayım konularında kontrol sağlar.
Finansal Takip
Finans tarafında; cari hesapları, nakiti, çek/seneti ve kredi kartı işlemlerini, banka hesapları aracılığıyla takip etmenizi sağlar.
Muhasebe Entegrasyonu
Dönem sonu maliyetlendirme, tek düzen planı yaratma, resmi defter basımları ve mali tablolar aracılığıyla finansal analizler yapmanızı sağlar.
Kaynak Yönetimi
İnsan kaynaklarında, bordrolama işlemlerinin yanı sıra sabit kıymet takibi gibi işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar.

IT Destek Hizmetlerimiz için yetkin personellerimizle iletişime geçiniz.

Soru ve sorunlarınıza anında cevap bulun!
Yazılım ve sistem çözümlerimiz hakkında hemen bilgi alın.
Hemen Ara!

+90 312 431 22 75